Disney Girls Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobro dosli na forum o Disney devojkama, saznajte sve o Miley, Seleni, Demi, Ashley..... i Uzivajte sa nama!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

''Mama mi je uzor u svemu''

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1''Mama mi je uzor u svemu'' Empty ''Mama mi je uzor u svemu'' Pet Jan 15, 2010 9:40 pm

MissMontana

MissMontana
Gl. Miley Admin
Gl. Miley Admin

Ashley Tisdale, 24-godišnja zvezda filmskog serijala o raspevanim tinejdžerima 'High School Musical', otkrila je da joj je najveći uzor u svemu njena mama Lisa
Mlada glumica kaže da se oduvek divila svojoj majci koja joj je veliki uzor.

'Kad sam bila mlađa, nikad mi nisu idoli bili slavne osobe ili zvezde. Moja mama mi je oduvek bila veliki uzor jer je odlučna i jaka osoba. Nije mi bio ni potreban drugi uzor', kaže Ashley koja se proslavila ulogom razmažene plavuše Sharpay u High School Musical.

Prema njenim rečima, i za njen predani odnos prema poslu zaslužna je mama.

'Vrlo sam odgovorna i, kad se nečeg prihvatim, ne odustajem tako lako. Ako nešto želim da ostvarim, 100 posto sam u tome - baš poput moje mame', rekla je Ashley, dodajući da je za njen životni poziv najzaslužnija Julia Roberts!

'Nakon što sam pogledala Julijin film 'Moj dečko se ženi', odlučila sam da cu postati glumica. Taj film je bio prekretnica. Osim toga, odrasla sam uz kamere pa nije bilo puno dvoumljenja oko izbora mog zanimanja ', objasnila je Ashley koja je sa tri godine snimila svoju prvu reklamu.


Preuzeto sa: ashtisdale.com

https://disney-girls.serbianforum.info

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu