Disney Girls Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobro dosli na forum o Disney devojkama, saznajte sve o Miley, Seleni, Demi, Ashley..... i Uzivajte sa nama!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Dolly Parton brani razuzdanu Miley Cyrus: Iznerviram se kad vidim kako je mrcvare

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

MissMontana

MissMontana
Gl. Miley Admin
Gl. Miley Admin

U intervjuu za The Late Show Davida Lettermana Dolly Parton komentarisala je mladu koleginicu iz estradnih voda, Miley Cyrus, koja se poslednjih nedelja našla na meti mnogih zbog razuzdanih nastupa i droljastog oblačenja. “Uz nju sam uvek ako me ikad zatreba. I moram priznati da se iznerviram kada vidim kako je mrcvare kritikama, a devojka se samo trudi izgraditi karijeru. Ima 17 godina i ja lično vrlo dobro znam kako je to biti u njenim godinama, zato vas molim da je ostavite na miru”, kaže country pjevačica.

Nekoliko nedelja pre simpatične Dolly u showu Davida Lettermana gostovala je i Miley Cyrus, za koju voditelj ima samo reči hvale. “Mislim da će sve ispasti dobro jer je ona jako pametna. Nisam toga bio svestan sve dok nisam napravio intervju s njom”, kaže Letterman, aludirajući na izjavu maloletne pevačice i glumice koja je izjavila da se još uvek smatra detinjastom. “Još sam uvek detinjasta i onaj ko tvrdi da odrastam prebrzo me zapravo uopšte ne poznaje”, zaključila je 17-godišnjakinja.

https://disney-girls.serbianforum.info

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu