Disney Girls Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobro dosli na forum o Disney devojkama, saznajte sve o Miley, Seleni, Demi, Ashley..... i Uzivajte sa nama!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

'Jedini muškarac kojem verujem je Isus'

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1'Jedini muškarac kojem verujem je Isus' Empty 'Jedini muškarac kojem verujem je Isus' Pet Jan 15, 2010 3:18 pm

MissMontana

MissMontana
Gl. Miley Admin
Gl. Miley Admin

Miley Cyrus koja često ističe kako je velika vjernica, nedavno je izjavila da je jedina muška osoba u koju ima povjerenja - Isus
Zvijezda TV serije 'Hannah Montana' koja je nedavno prekinula vezu s modelom donjeg rublja, zgođušnim Justinom Gastonom, iako se dosta razočarala u muškarce, kaže da jedino što sigurno zna je to da je Isus Krist uvijek uz nju.

'Kad govorim o jedinom muškarcu koji održava svoja obećanja i koji mi može pružiti bezgraničnu ljubav, mislim samo na jednu osobu – Isusa Krista. Zapravo, trenutačno uživam u svom solo statusu. Život je puno bezbrižniji kad nemaš dečka', objavila je mlada zvijezda na Twitteru.

Miley je prije veze s Gastonom dvije godine izlazila s najmlađim članom Jonas Brothersa, Nickom Jonasom, a govorkanja da su obnovili vezu potaknule su i njihove zajedničke fotografije. Je li na pomolu pomirenje dviju teen zvijezda, pokazat će vrijeme, no zasad oboje tvrde da su samo prijatelji.

https://disney-girls.serbianforum.info

Miss Sunshine

Miss Sunshine
Selena Admin
Selena Admin

Extra!

Dreamer *

Dreamer *
Saznajes sta je Disney
Saznajes sta je Disney

Citala sam ovo.Svidja mi se i u pravu je.

Mee

Mee
Postajes svetski poznata zvezda!
Postajes svetski poznata zvezda!

Skroz je u pravu..

https://disney-girls.serbianforum.info/forum.htm

roberta_bg

roberta_bg
Pocinjes da volis Disney Girls
Pocinjes da volis Disney Girls

lepo je rekla!! :D

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu