Disney Girls Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobro dosli na forum o Disney devojkama, saznajte sve o Miley, Seleni, Demi, Ashley..... i Uzivajte sa nama!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Intervju: Radim ono što želim

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Intervju: Radim ono što želim Empty Intervju: Radim ono što želim Pet Jan 15, 2010 10:24 pm

MissMontana

MissMontana
Gl. Miley Admin
Gl. Miley Admin

U ekskluzivnom intervjuu Vanessa Hudgens otkriva svoje prioritete.

Ona ima najslađi osmeh u Holivudu! I u "High Scool Musical 3: Senior Year", Vanesssu Hudgens gledaćemo u ulozi školske miljenice Gabrielle Montez, koja kao da je stvorena za ovu simpatičnu pevačicu i glumicu. Rekla nam je svašta o svojoj budućnosti, prijateljstvu sa Ashley i zašto ne nosi, takozvani, "purity ring", koji nose mnogi mladi holivudski glumci i pevači (npr. Jonas Brothers), kao svojevrsni podsetnik da će ostati nevini sve do venčanja...
BRAVO: U "High Scool Musical 3: Senior Year" završili ste poslednju školsku godinu u East High Scool. Da li ti je teško pao rastanak?
VANESSA: Bilo je baš teško. Nikada nisam išla u srednju školu jer sam imala privatnog nastavnika. Dakle, srednjoškolsko doba doživela sam jedino na filmu - i tek u HSM 3 išla sam na maturski bal. Bilo je vrlo dirljivo i uzbudljivo!
BRAVO: HSM je završen. Kako zamišljaš svoju budućnost?
VANESSA: U Americi će se uskoro pojaviti moj novi film. Zove se "Bandslam" i radi se takođe o srednjoškolcima, međutim, ovoga puta moja uloga potpuno je drugačija od uloge Gabrielle iz HSM-a. Mnogo je "mračnija" i ozbiljnija. Devojka koju ja glumim pravi je "emo"!
BRAVO: Iako su kružili razni tračevi, uverili smo se da se super slažeš sa Ashley...
VANESSA: Nas dve živimo u komšiluku i skoro se svakodnevno viđamo. Zajedno idemo na ručak ili na manikir. Bukvalno ne mogu da zamislim život bez nje...
BRAVO: Mnoge tvoje kolege i prijatelji poput Miley Cyrus ili Jonas Brothersa nose, takozvani, "purity ring" - kao znak da neće izgubiti nevinost do braka. Šta ti misliš o tome?
VANESSA: Ako zaista u to veruju i žele toga da se pridržavaju, onda je to sasvim OK. Oni su vrlo religiozni i ja to poštujem. I ja sam katolkinja - ali nikada ne bih dala takvu zakletvu. Imam svoja pravila i radim ono što želim...

https://disney-girls.serbianforum.info

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu